Asfaltirane još dve ulice u Petrovcu na Mlavi (VIDEO)

Opštinsko rukovodstvo Petrovca na Mlavi, predvođeno predsednikom Duškom Nedinićem, obišlo je završne radove na asfaltiranju ulica Steve Milovanovića i Mileta Rakića u Petrovcu na Mlavi.

Ove dve ulice bile su jedne od najruiniranijih ulica u gradu, a nakon završetka poslednje faze radova (faza asfaltiranja) u naredna dva dana, pomenute ulice dobiće potpuno novu kolovoznu konstrukciju sa trotoarima sa obe strane. Dužina asfaltiranih deonica iznosi 210,6 metara (ulica Steve Milovanovića) i 110 metara (ulica Mileta Rakića), širine 5 metara odnosno 4 metra.

Ukupna vrednost radova iznosi 7,5 miliona dinara, a finansijer radova je lokalna samouprava.

U obraćanju medijima, Nedinić je istakao važnost ulaganja u saobraćajnu infrastrukturu i najavio da će se u predstojećem periodu staviti akcenat kako na rekonstrukciju postojećih tako i na izgradnju novih putnih pravaca. Prioritet su putni pravci Malo Laole – Veliko Laole kao i putni pravac Vezičevo – Zlatovo.

TPKNEWS/SO Petrovac na Mlavi

PROČITAJTE JOŠ
loading...
Close