CECA ZAPALILA BEČ: Studenti i profesori uživali u Cecinim hitovima (VIDEO)

Ceca je sinoć u Beču nastupila pred 550 studenata iz Jagodine, koji studiraju u svom ili drugim gradovima Srbije i studenata iz 38 gradova koji studiraju u Jagodini.

Svetlana Ceca Ražnatović / Foto: J. Đ.

Kada je ušla u salu, svi prisutni su skočili na noge i pozdravili je gromoglasnim aplauzom. Ceca se sa svima srdačno pozdravila, a potom su gosti uživali u sjajnoj atmosferi koju je napravila.

Ceca je celo veče nizala svoje najveće hitove. Atmosfera je došla do usijanja kada je zapevala „Beograd“, a studenti su pevali uglas uz pesme „Lepotan“, „Vazduh koji dišem“ i brojne druge Cecina hitove.

Putovanje u Austriju i mogućnost da uživaju u hitovima najveće zvezde studentima je obezbedio predsednik Skupštine Jagodine i lider JS Dragan Marković Palma. Osim Cece studente su uveseljavali Đani i Jovana Tipšin.

TPKNEWS/N.J.

PROČITAJTE JOŠ
Close