ISPUNJENO PROROČANTSVO: Ivica Dačić postaje ministar kod Putina

Ispunjeno je još jedno proročanstvo čuvenog sprskog proroka Čedomira Jovanovića – ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić dobiće resor u vladi Rusije!

FoNet/AP-PUTIN-DAÈIÆ

 

Kako javljaju izvori bliski poznatom proroku, Dačić će u ruskoj vladi dobiti ministarstvo za gubernizaciju Srbije, pošto je poslednjim izjavama, ali i onim iz devedesetih godina, pokazao i dokazao da je jedini političar s ovih prostora koji je zaista dostojan te funkcije.

– Doći će čovek koji će posle desetak godina političkog kamufliranja evropskog tipa konačno ponovo otvoriti dušu i usta i reći će ono što prosečan glasač u Srbiji najlakše može da svari. On će doći sa kale, znači brdo, i reći će da je Srbiji draža Rusija od EU. Na njega će biti ponosan i njegov pokojni politički guru, zadivljen time što je učenik uspeo ono što on nije – navodi se, između ostalog, u viziji proroka Jovanovića.

OVO SU IZMIŠLJENE VESTI KOJE SLUŽE SAMO ZA ZABAVU!

PROČITAJTE JOŠ
loading...
Close