JOŠ DANAS SUNČANO I TOPLO: Širom Braničevskog okruga tokom noći pljuskovi sa grmljavinom (VIDEO)

U Braničevskom okrugu će danas biti pretežno sunčano i toplo, uveče i tokom noći očekuje se naoblačenje, ponegde sa kratkotrajnom kišom i pljuskovima sa grmljavinom.

Vetar će biti slab do umeren, pre podne jugoistočni, a posle podne i uveče severozapadni. Jutarnja temperatura od 11 do 17 C, a najviša dnevna kretaće se od 27 do 30 C, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod.

U Velikom Gradištu će biti pretežno sunčano i toplo. Uveče se očekuje naoblačenje sa kratkotrajnom kišom ili pljuskom sa grmljavinom. Vetar će biti slab, pre podne jugoistočni, posle podne severozapadni. Jutarnja temperatura oko 17 C, a najviša dnevna oko 30 C.

Za vikend u Braničevskom okrugu biće promenljivo oblačno, hladnije i vetrovito, mestimično sa kišom, a moguća je i retka pojava pljuskova sa grmljavinom.

U ponedeljak se očekuje toplije vreme, u većini krajeva pretežno sunčano, uz moguću oblačnost i kratkotrajnu kišu.

Zatim pretežno sunčano i toplo, samo u naredni četvrtak prolazno naoblačenje, ponegde kratkotrajna kiša i pljusak sa grmljavinom.

TPKNEWS

PROČITAJTE JOŠ
loading...
Close