LOPOVI NASAMARILI I KUPCA: Ukradena prikolica s košnicama punim pčela u Pančevu pronađena u blizini Požarevca (VIDEO)

Pčelinjak na prikolici Vojkana Milutinovića koji je nekoliko dana ranije ukraden u Pančevu u četvrtak pronađen je između sela Poljana i Vlaški Do kod Požarevca.

Foto: Screenshot

Prethodne noći bilo je burno u pčelarskim krugovima. Porodici Milutinović, koja se godinama bavi pčelarskom proizvodnjom, ukradena je prikolica dugačka više od šest metara i 36 košnica, na njoj. Na taj način nastavljena je crna serija krađe košnica. U pančevačkom ataru je od 1. maja ukradeno 40 košnica.

Vojkan Milutinović, pčelar deset godina i to mu je izvor zarade. Od pčela i pčelarstva živi i tim poslom se bavi. Posle krađe, angažovanjem pčelara i inspektora Ministarstva unutrašnjih poslova iz Pančeva, Požarevca i drugih sredina, prikolica s košnicama je pronađena u blizini Požarevca, između sela Poljana i Vlaški Do.

Milutinović kaže pčelinjak sa 36 košnica pronađen je bez meda kod „naivnog kupca”.

Čovek koji je prikolicu prevezao i sin kupca javili su se Vojkanu. Lopov je iz Pančeva i ima kriмinalni dosije, tako da je i ovaj put potvrđeno da lopov ostaje lopov.

TPKNEWS/Agencije

PROČITAJTE JOŠ
loading...
Close