Novogodišnji vašar na gradskom trgu u Petrovcu na Mlavi (VIDEO)

U susret novogodišnjim i božićnim praznicima Turistička organizacija i ove godine organizovala je tradicionalni Novogodišnji sajam na platou – trgu Bate Bulića u Petrovcu na Mlavi. Sajam se održava od srede 21. decembra 2016. godine do subote 7. januara 2017.godine.

novogodisnji-sajam-petrovac-na-mlavi

Na sajmu učestvuje 25 udruženja i proizvođača etno hrane, meda, rakije, vina, kao i predmeta domaće radinosti, koji će svoje proizvode ponuditi kupcima po što povoljnijim cenama. Vidno mesto na sajmu imaće i Specijalne ustanove iz Stamnice i Velikog Popovca kao i deca iz vrtića „Galeb“.

Kako se radi o terminu novogodišnjih i božićnih praznika očekuje se dobra poseta sajmu, imajući u vidu da će i značajan broj sugrađana koji su na radu u inostranstvu u vreme praznika biti kod svojih kuća.

Održavanje sajma omogućila je lokalna samouprava koja je Turističkoj organizaciji ustupila javnu površinu bez naknade.

TPKNEWS/M.L.

PROČITAJTE JOŠ
loading...
Close