JELO SE, PILO I DO ZORE IGRALO: Odlična repriza novogodišnjeg slavlja u Topolovniku! (FOTO/VIDEO)

Atmosfera na reprizi novogodišnjeg slavlja u Topolovniku odisala je vedrinom i dobrim raspoloženjem!

Prvog dana nove 2018. godine, orkestar Zorana Zarića priredio je vrhunski provod svim svojim gostima, uz ritmove odlične muzike i događaja za pamćenje.

Foto: Privatna arhiva

Veliki broj Topolovčana, prvog dana nove 2018. godine okupio se u Domu kulture u Topolovniku, gde su uz niz različitih muzičkih performansi orkestra Zorana Zarića u organizaciji Udruženja Moj Topolovnik, proveli veče u odličnom veselju i igri na reprizi novogodišnjeg slavlja.

– Dragan Tanasković je ovo divno organizovao. Sve je uradio perfektno i precizno, kao i sve u životu do sada. Ostali smo do kasno u noć i bilo je baš lepo i veselo -, rekao nam je jedan od meštana Topolovnika.

JELO SE, PILO I DO ZORE IGRALO

Na posletku, nakon jela i pića, raspoloženje je kulminiralo kada je Zoran zasvirao kolce na svojoj harmonici, tako da čim su se začuli zvuci kola, svako je zgrabio za ruke prvu gospođu do sebe i opleli kolce.

PROČITAJTE JOŠ
Close