KRVAVA PORODIČNA DRAMA U BEČU: Srbin na smrt izbo svoju ženu i desetogodišnju ćerku, pa skočio kroz prozor! (VIDEO)

Srbin (41) u Beču, na smrt izbo svoju suprugu (45) i desetogodišnju ćerku, a onda skočio kroz prozor.

Policija je oko podne zatekla beživotno telo muškarca na pločniku, a kada su pokušali da uđu u stan vrata su bila zaključana. Tada su pozvani specijalci da intervenišu.

Foto: printscreen heute.at

Kada je policija provalili u stan zatekla je jeziv prizor. Na podu sobe ležalo je beživotno telo žene (45) sa više ubodnih rana i teško povređena devojčica bez svesti. Dete je odmah prevezeno u bolnicu i lekari joj se bore za život. Kako se nezvanično saznaje ona je gotovo preklana.

Foto: printscreen heute.at

Porodična tragedija dogodila se u drugoj bečkoj opštini Leopoldštat, a policije istražuje motiv masakra. Muškarac i žena su roditelji povređene devojčice, a policija veruje da se otac bacio sa petog sprata pošto je izbo ženu i dete.

Za sada policija ne saopštava detalje, osim da su ubica i ubijena imali različita prezimena i da je desetogodišnja devojčica njihovo zajedničko dete.

Heute.at/Foto: printscreen heute.at

PROČITAJTE JOŠ
Close