Stigao dinosaurus u Veliko Gradište (FOTO)

Dečje igralište u gradskom parku juče je dobilo i dinosaurusa! Ovaj veliki dečji multifunkcionalni centar sa više sadržaja služiće deci za igru, zabavu i edukaciju.

Sastavljen od platformi, mostova, stepenica, vertikalne penjalice sa otvorima, tunela i tobogana, vatrogasnog spusta i peščanika, dinosaurus će pružiti zadovoljstvo mališanima, ali i starijoj deci kao i roditeljima dok uživaju u njihovoj igri. Pored igrališta su postavljene i dve nove ljuljaške pa će najmlađi posetioci imati veći izbor za zabavu.

Kompletna igraonica je izrađena u skladu sa evropskim normativima za izradu dečjeg mobilijara-opreme i poseduje sertifikat o sigurnosti i bezbednosti dece. Naravno, roditelji su i ovde dužni da vode računa o svojoj deci.

Naručilac ovog multifunkcionalnog centra za igru, vrednog 939.360 dinara, je Mesna zajednica Veliko Gradište.

Ove godine se mnogo ulagalo u dečja igrališta kako bi se mališanima obezbedio prostor za bezbedan boravak i igru. Ovih dana su na igralištu u Oraščaru postavljene i dve klupe gde će i odrasli moći da predahnu.

TPKNEWS/SOVG

PROČITAJTE JOŠ
Close