UHAPŠENA SRPKINJA U ITALIJI: Trudna Srpkinja uhapšena zbog više teških krađa!

Trudna Srpkinja J. D. (31) uhapšena je u Italiji zbog krađa, a lisice na ruke su joj stavljene kad se kao gost prijavila u hotelu u mestu Dijano Marina.

Foto: Privatna arhiva

Kako prenose italijanski mediji, J. D. (31) se u Italiji krila pune dve godine otkako je za njom raspisana poternica.

– Devojka je s porodicom došla u lokalni hotel, u kojem se prijavila za prenoćište. Na recepciji je ostavila pasoš, koji je unet u sistem na kompjuteru. Kako je hotelski kompjuter povezan sa sistemom italijanske policije, registrovao je da se njeno ime nalazi na listi osoba za kojima je raspisana poternica – prenose mediji.

Munjevitom akcijom policije trudnica je uhapšena kad je s porodicom krenula u šetnju ka lokalnoj katedrali.

– Sve se desilo u nekoliko minuta, Srbi su stigli samo da ostave stvari u sobi i krenu u grad. U policiji je utvrđeno da je rimsko tužilaštvo za njom raspisalo poternicu 2015. i da je od tada bila u bekstvu – navodi se u medijima.

J. D. je bila akter brojnih krađa na relaciji Rim-Venecija-Milano-Torino, za koje je osuđena na četiri godine, sedam meseci i 20 dana zatvora.

TPKNEWS/J.I.

PROČITAJTE JOŠ
loading...
Close